Facebook
tree
en
Darbuotojams
Molėtų
krašto
muziejus

IZRAELIO YADVASHEM HOLOKAUSTO INSTITUTE SAUGOMAS GIEDRAIČIUOSE NUŽUDYTŲ ŽYDŲ PAVARDĖS*/NAMES OF GIEDRAICIAI VICTIMS FROM THE YAD VASHEM HOLOCAUST INSTITUTE

  1. Jahudit Yehudit Abramovits Abramovitz
  2. Efraim Agrest 1910
  3. Beile Beila Agrest
  4. Gutl Agrest Gedrovitz
  5. Dina Agrest 1920
  6. Zalman Agrest 1885
  7. Towa Tova Agrest 1887
  8. Israel Yisrael Agrest
  9. Israel Yisrael Agrest 1891
  10. Mordekhai Agrest
  11. Mordehaj Mordekhai Agrest 1912
  12. Civja Tzvia Agrest 1896
  13. Motl Motel Agrest
  14. Efraim Agrest
  15. Khaim Agrest
  16. Sara Agrest
  17. Mina Anolik 1933
  18. Icchak Yitzkhak Anolik 1902
  19. Israel Yisrael Anolik 1932
  20. Rywka Rivka Anolik 1910
  21. Riva Anolik 1906
  22. Sara Anolik
  23. Anolik
  24. Szelom Shalom Ber August 1895
  25. Mendel August 1915
  26. Mina Berkowicz Berkovitz 1895
  27. Jona Yona Berman 1895
  28. Batia Berman 1898
  29. Tzipora Berman
  30. Moshe Berman
  31. Khaia Berman
  32. Mosze Moshe Chlamnowicz Khlamnovitz 1920
  33. Taibe Taiba Glezer Glazer 1901
  34. Meir Glezer Glazer 1863
  35. Frida Freida Glezer Glazer 1875
  36. Ruvein Reuven Glezer Glazer 1905
  37. Tzvi Gordon 1907
  38. Moshe Gordon 1872
  39. Leib Gurvich
  40. Nesia Nessia Gurvitz Gurwitz 1920
  41. Hersz Tzvi Hersh Jafe Iafe 1900
  42. Szepsel Shabtai Jofe Iafe 1880
  43. Arje Arie Kac Katz 1920
  44. Leib Katz
  45. Abrama Avraham Yitzkhak Koblencas Koblentz 1880
  46. Leiba Arie Koblencas Koblentz 1922
  47. Feiga Koblenz Koblentz 1890
  48. Yitzkhak Koblenz Koblentz 1887
  49. Leib Koblenz Koblentz 1923
  50. Mordechai Mordekhai Koblenz Koblentz 1925
  51. Zalman Koblenz Koblentz 1921
  52. Frida Kronik 1880
  53. Shraga Leit 1885
  54. Riva Levick Levik 1904
  55. Shraga Levit 1880
  56. David Levit 1908
  57. Boris Manewitz 1897
  58. Chaim Khaim Margalit Margalith 1921
  59. Moshe Margalith
  60. Khaim Margalith
  61. Yaakov Margalith
  62. Miriam Margalith
  63. Josef Yosef Oguz
  64. Ytzkhak Yitzkhak
  65. Cipe Tzipa Oguz
  66. Ber Shalom Oguz
  67. Mendel Oguz
  68. Leja Sara Oguz
  69. Faia Oguz
  70. Dobra Rogovin 1901
  71. Beile Beila Shapira
  72. Beila Shapira
  73. Lipman Solomonov
  74. Khana Solomonova
  75. Feyga Solomonova
  76. David Wainstein Veinshtein 1881
  77. Arie Wajnsztejn Veinshtein
  78. Mona Wajnsztejn Veinshtein
  79. Dawid David Wajnsztejn Veinshtein
  80. Ruven Glezer
  81. Hasia Glezer
  82. Moshe
  83. Sara-Leja
  84. Ester Taube
  85. Taibe Glezer
  86. Meir
  87. Frida Glazer 1863
  88. Sheine Glazer
  89. Haya Glazer
  90. Feiga Glazer
  91. Frida Glazer
  92. Fruma Glazer
  93. Pinhas Glazer
  94. Dev (Leiba) Glazer
  95. Rivka Bunia
  96. Lea 1902
  97. Mendel Glazer 1891
  98. Rahel Glazer
  99. Miriam
  100. Elihahu
  101. Batia
  102. Mordechai
  103. Ehuda
  104. Dov
  105. Meir
  106. Khana Rudashevski Dubingiai
  107. Henia Rudashevski Dubingiai
  108. Kalman Rudashevski Dubingiai
  109. Rafael Rudashevski Dubingiai
  110. Khana Rudashevski Dubingiai
  111. Reizl Rudashevski Dubingiai
  112. Libka Rudashevski Dubingiai
  113. Avraham Rudashevski Dubingiai
  114. Leiba Stileris 1919 Dubingiai

*Šis sąrašas nepilnas, nes nebeliko žmonių, išgyvenusių holokaustą, kurie žinotų ir pateiktų daugiau vardų Yad Vashem holokausto institutui.

The list includes ONLY names of victims whose relatives survived t war and submitted the names to the Institute.ln the case the whol family was murdered, no one coi submit a name.