Facebook
tree
en
Darbuotojams
Molėtų
krašto
muziejus

IZRAELIO YADVASHEM HOLOKAUSTO INSTITUTE SAUGOMAS MOLĖTUOSE NUŽUDYTŲ ŽYDŲ PAVARDĖS*/NAMES OF MOLETAI VICTIMS FROM THE YAD VASHEM HOLOCAUST INSTITUTE

  1. Zelda Abramowitz (Abramovitz)
  2. Etel Aizen (Eizen)
  3. Mendel Alkanovich (Alkanavichius)
  4. Tzine Alperovitz
  5. Tzipora Arenovski (Aronovski)
  6. Yshai Arman (Erman)
  7. Motei Aronovitz
  8. Tova Aronovitz
  9. Batia Aronovitz
  10. Zusia Aronovitz
  11. Khaim (Nekhama) Aronovitz
  12. Esther Aronovitz
  13. Mendel Aronovitz
  14. Gentil Aronovitz
  15. Shlomo Berkovvitz (Berkovitz)
  16. Miriam Lea (Mera) Berkovvsky (Berkovski)
  17. Yekutiel (Kotke) Berlin
  18. Aba Berlin
  19. Yitzkhak Berlin
  20. Hershel Berlin
  21. Itzik (Yitzkhak) Charit (Kharif)
  22. Rakhel Charit (Kharif)
  23. Mona Dogim
  24. Eliezer Dogim
  25. Sara Dogim
  26. Ben Zion Dogim
  27. Rivkah (Rebecca) Dorf
  28. Jankel Dorf
  29. Aryeh (Aaron) Dorf
  30. Hanna Dorf
  31. Beile (Beila) Ebedes (Ibedes)
  32. Hana Ebidas
  33. Khaia (Shura) Feinberg
  34. Reizel Feldblum
  35. Karpel Feldblum
  36. Mina Fisher
  37. Zalman Fisher
  38. Tzvia Fisher
  39. Sara Fisher
  40. Velvel Frish
  41. Yankel Frish
  42. Lea Frish
  43. Tzipe Frish
  44. Ita Frish
  45. Dvora Garberovitz
  46. Michael Garberovitz
  47. Leah Garberovitz
  48. Nekhama Gavenda
  49. Hertzl Gavenda
  50. Yitzkhak Goldshtein
  51. Sheina Goldshtein
  52. Mendel Goldshtein
  53. Yisrael Goldshtein
  54. Liba (Mera) Gordon
  55. Chaja (Sara) Gordon
  56. Mordekhai Gordon
  57. Khaim Gutman
  58. Doba Gutman
  59. Gita Gutman
  60. Shimon Gutman
  61. Miriam Gutman
  62. Chaim Gutman
  63. Feige Kartzev (Ibedes)
  64. Sender Katz
  65. Masha Katz
  66. Grunia Katz
  67. Yitzkhah Katz
  68. Pesya Katz
  69. David Katz
  70. Moshe Kawarski (Kovarski)
  71. Tzvi Kezurer
  72. Liba Kezurer
  73. Sara (Malka) Kezurer
  74. Mekhael Kezurer
  75. Yisrael Kezurer
  76. Hirsh Kezurer
  77. Menukha Kezurer
  78. Liba Kezurer
  79. David Kolbak
  80. Lea Kowarsky (Kovarski)
  81. Dov (Berl) Kremer
  82. Yosef (loske) Kricer (Kritzer)
  83. Chone (Khona) Kricer (Kritzer)
  84. Benjamin Kricer (Kritzer)
  85. Civja Kricer (Kritzer)
  86. Binke Levin
  87. Reizel Mednikovic
  88. Shneer Mednikovich
  89. Shneor Mednikovich
  90. Rayzel Mednikovich
  91. Eli Meir Mopis
  92. Yosef Orman (Urman)
  93. David Reznik
  94. Gitel Rudashevski
  95. Efraim Rudashevski
  96. Yuda Savich
  97. Sarra Savich
  98. Ruvim Savich
  99. Isaak Savich
  100. Abram Savich
  101. Miriam Sawitz (Savich)
  102. Yehuda Savich
  103. Bela Savich
  104. Maria Schlüssel
  105. Leib Shavitz (Shvitz)
  106. Etel Shavitz (Shvitz)
  107. David Shochat (Shokhet)
  108. Dvora Shochat (Shokhet)
  109. Itzik Meir Shokhet
  110. Ejenta Shokhet
  111. Pinchas Shokhet
  112. Moshe Shokhet
  113. Yentl Shokhet
  114. Meir Icie Shokhet
  115. Moshe Shokhet
  116. Adina Shokhet
  117. Rachel Sochat
  118. Sender Shpitz
  119. Motel Shtiler
  120. Nekhama Shtiler
  121. Sara (Rina) Shtiler
  122. Israel Shtiler
  123. Gdaliyahu Skup (Skop)
  124. BerSlushch
  125. Faivl (Feibush) Snipel-isski (Shnipelishki)
  126. Shifra Shnipelishki
  127. Aba Shnipelishki
  128. Chaja (Bela) Shnipelishki
  129. Chasia Shnipelishki
  130. Mina Shnipelishki
  131. Leib Sochat
  132. Avraham Stashkun
  133. Leja Stashkun
  134. Tzvi Ulf ski
  135. Dvora Ulfski
  136. Moshe VuIf (Volf)
  137. Azriel Vu If (Volf)
  138. IsserVulf (Volf)
  139. Nekhama Woolf (Volf)
  140. Benjamin Eizen
  141. Fruma Eizen
  142. Ziske Aronovitz
  143. Libke Aronovitz
  144. Breina Aronovitz
  145. Tauba Aronovitz
  146. Shmuel Aronovitz
  147. Miriam Berkovitz
  148. Yisrael Boras
  149. Rafael Boras
  150. Henoch Brok
  151. Hena Burgin (Gordon)
  152. Shmuel Chejfec
  153. Jehoszua Davidowitz
  154. Rakhel Dworecki
  155. Chaviva Fanger
  156. Yisrael Fanger
  157. Leib Fanger
  158. Liba Fanger
  159. Yosef Fanger
  160. Yisrael Fanger
  161. Khasia Galperin
  162. Eliezer Galperin
  163. Yana Gordon
  164. Abraham Garon
  165. Ayzyk Flat
  166. Khana Flat
  167. Chlaunas Gilinskis
  168. Cipe Gilinski-Fisher
  169. Chones Gordon
  170. Mausa Flat
  171. Bliuma Flat (Garberovich)
  172. Israel Flat
  173. Dina Flat
  174. Snejeris Flat
  175. Sroel Flat (Barger)
  176. Genia Flat
  177. Menachem Flat
  178. Khaia Dveira Flat (Fleksner)
  179. Khaim Flat
  180. Israil Flat
  181. Doba Fisher
  182. Liba Zelde Fisher (Flataite)
  183. Benjamin Fisher
  184. Flat Nachum
  185. Leib Flat
  186. Tauba Flatas
  187. Mausa Flat
  188. Beile Gordon (Rudashevski)
  189. Slioma Gordon
  190. Feige Flat
  191. Rokha Flat
  192. Braina Flat
  193. Isher Flat
  194. Hinda Flat
  195. Max Flat
  196. David Shuster
  197. Sara (Kricer) Shuster
  198. Nehama Kricer

*Šis sąrašas nepilnas, nes nebeliko žmonių, išgyvenusių holokaustą, kurie žinotų ir pateiktų daugiau vardų Yad Vashem holokausto institutui.

The list includes ONLY names of victims whose relatives survived t war and submitted the names to the Institute.ln the case the whol family was murdered, no one coi submit a name.